| 1123152525 a întrebat:

Pisica me a e plecata de 2 saptamani!
mai vine sad?

Răspuns Câştigător
| cici1911 a răspuns:

Fii fara griji si al meu dispare cate 2 saptamani vine apoi acasa dar e infometat!

5 răspunsuri:
| Alinna20 a răspuns:

Nu cred... poti deja sa te gandesti la ce e mai rau.

| 1123152525 explică:

E motan

| Azµre a răspuns:

Fie că e motan sau pisică, a plecat pentru că e în călduri... va veni într-o săptămână așa.

| Paula012 a răspuns:

Depinde daca e motan a plecat la pisicute(fetite)ca a meu tot a plecat acum e sezonul lor... daca e pisica sunt mai putine sanse dar spera ca se va intoarce sau cauta prin imprejurimi poate o gasesti! Funda?

| alinaheering a răspuns:

Se zice ca pisica cand pleaca de acasa inseamna ca isi da sufletul mai ales ca e motan. imi pare rau