| anonim_4396 a întrebat:

Salutari
Pisica mea a fost calcata de masina si acum a fugit..se va intoarce? stie cineva de ce nu mai vine? este plecata de vreo 3 ore.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De obicei se intorc la casa stapanului daca o ai de mult.

| vioricavio a răspuns:

S ar putea sa nu ti placa raspunsul meu,dar ar trebui sa te gandesti si la varianta mai rea. Eu am avut o pisica, a fost lovita de o masina, eram pe geam, am vazut o ca a fugit si m am gandit ca a scapat e bine, dar dupa cateva minute am cautat o si am gasit-o la cativa zeci de metri moarta...

| guineverebeck a răspuns:

Este bine.S-a intors acasa