| katy9971 a întrebat:

Pisica mea a cazut de la etajul 2 si a ajuns la vecinul de la 1, ce sa fac are boticul julit (partea de jos e putin rupta ) ce sa fac?
PS mama vine tarziu

Răspuns Câştigător
| denideni2000 a răspuns:

Pai poti sa-i dai cu niste crema de galbenele pe bot, ori sa o ungi cu cv. Merge si un antibiotic.

6 răspunsuri:
| BountyWG a răspuns:

Este un dezinfectant albastru ( nu stiu cum se cheama) aplica-i putin si dupa aia panseazo... Iar cand mama ta ajunge acasa povestestei situatia si mergeti la un doctor veterinar. Nu ascunde problemele, ar putea fi grav ranita.
sper ca i-am fost de ajutor nu vreau funda vreau doar sa ajut oamenii

| denideni2000 a răspuns:

Mersi pentru funda. A mers?

| adelutza2000 a răspuns:

Sun-o pe mama ta si spune-i. ea stie mai bine ce e de facut

| katy9971 explică:

Dau funda

| Seniorita21 a răspuns:

Veterinar

| Iulian1k a răspuns:

Este un dezinfectant albastru ( nu stiu cum se cheama) aplica-i putin si dupa aia panseazo... Iar cand mama ta ajunge acasa povestestei situatia si mergeti la un doctor veterinar. Nu ascunde problemele, ar putea fi grav ranita.