| stuffhappens a întrebat:

Mi-a cazut pisica de la etajul 6. Vad ca de miscat se poate misca, poate sa mearga, dar f putin. Mama zice ca poate sa fie ceva in interior. Problema este ca nu am mancat si nu a facut pisu deloc, asta ma ingrijoreaja cel mai mult. Credeti ca va supravetui?

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Mergi cu ea la veterinar.e cel mai indicat.

| anncky a răspuns:

Cel mai bine e sa o duci la un veterinar... asa a avut si o prietena de e mea un caine care l.a calcat masina si a mers putin. dar nu a mai putut.si nu manca apoi a murit sad

| DontHaveANamee a răspuns:

Etajul 6?! Inca n-ai plecat la veterinar?waiting.O consultatie,din cate stiu eu, nu costa prea mult. Daca tu chiar ti la pisica ta, convinge-ti parintii sa mergeti la un consult.Trebuia sa stii de prima data cand ti-ai luat pisica care sunt consencintele.O pisica vrea mereu sa fie libera, sa se joace, si intr-o casa nu cred ca are destul loc.

| floryyn91yy a răspuns:

Daca poate sa mearga isi revine sigur, daca nu putea merge avea coloana rupta si nu si mai revenea

| BogdanGabi a răspuns:

Nu mai este nevoie sa pun aceeasi intrebare ca am vazut-o pe asta. Le multumesc celor cu raspunsurile!

| medeea_9637 a răspuns:

Iti recomand samergi cu ea la un veterinar. Pisica mea a cazut de 2 ori de la etajul 7 si a supravietuit, prima data si-a rupt piciorul si a trebuit sa-i puna tija in picior, a stat cu tija o luna. Nici nu am apucat sa-i scot tija ca a mai cazut odata, de aceasta data si-a strambat maxilarul dar si-a revenit la loc. Nu avem de unde sa stim daca nu s-a rupt ceva inauntru asa ca mergi cu ea sa-i faca o radiografie.