| Adda_9715 a întrebat:

Am cazut cu rolele si ma. m julit putin dar totusi se vede urat.Cum sa acopar?

Răspuns Câştigător
| LostInMyDreams a răspuns:

Pai ai putea sa iti pui un plasture sau sa iti iei haine un pic mai lungi...si am auzit ca trebuie sa pui Miere de albine pe rana...grabeste vindecarea si ajuta la o refacere cat se poate de estetica.MULT SUCCES!

5 răspunsuri:
| XtmCamiii a răspuns:

Pai daca te mai plimbi cu rolele sau cu bicicleta iti pui la cot sau la genunchi o cotiera sau daca nu iei niste plasturi colorati happy asa ca s afie ma frumiilove struck sau daca nu niste pantaloni happy

| bog16 a răspuns:

Depinde unde... daca e pe genunchi o poti acoperi cu niste pantaloni mai lungi

| MeCoolFunny a răspuns:

1.Plasture
2.Haine mai lungi
3.Fond de ten
4.

| InvisibleUnicorn a răspuns:

Fond de ten? happy

| Adda_9715 explică:

Ms mult pentru raspunsuri dar problema este ca trebuie sa merg la o nunta peste o saptamana si am o rochie scurta...