| gherbevos a întrebat:

Pisica mea a luat pe labă superglue (țac pac) și se tot linge. Cred că s-a uscat, dar tot se linge. I se poate întâmpla ceva? Menționez că a fost o cantitate mică.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sterge i tu lăbuța cu apă caldă de ce o lasi sa se chinuie dezipeste i tu usor cleiul intarit de pe perniță, ca ea tot linge si super glue daca i intra in gura se poate lipi de esofag sau intestine nu e de joaca ca se sufocă si moare, cîte luni are pisica si ce rasă este?

| AdioTPU a răspuns:

Nu. Dacă s-a uscat nu are ce sa pățească. Se linge probabil pentru că i s-au lipit pe laba și nu-i place senzația.