| AleAlexutza a întrebat:

Pisica mea a ramas fara lapte, si pisoii plang in continuu.ce-i pot da sa sa aiba iar lapte?

Răspuns Câştigător
| MonicaPis a răspuns:

Hraneste pisica bine si daca tot nu are lapte da-le cu seringa la pisoi fara ac si sa le pui seringa pe gingii si sa nu te enervezi daca nu stiu sa manance asta e si mie mi s-a intamplat

8 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Le faci lapte praf si le dai cu biberonul sau seringa (fara ac bine inteles).
Succes!

| Soborigozaur a răspuns:

Dai sa manance orice

sau cum a zis maimeipinguinu

eu asa le faceam

| AleAlexutza explică (pentru Soborigozaur):

Mulrumesc!

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Soborigozaur):

Cum sa manance orice? Le trebuie lapte praf.iar dupa ce cresc mancare speciala.

| AleAlexutza explică (pentru MeimeiPinguinu):

Pisica sa manance orice fel de mancare nu pisoii ca au de abia 6 zile...big grin

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru AleAlexutza):

Pai o pisica nu poate manca orice.Suna aiurea cum ati spus amandoua. daca eu merg la motanii mei si le dau de exemplu: maioneza (doar e un orice) crezi ca mananca?

| iSaidNo a răspuns:

Poate pisoii au papat prea mult lapte.Dar poti face lapte praf sau s-a le dai "laptic"de vaca. Poate pisica e slabita si are nevoie de hrana.Success!