| maryellen91 a întrebat:

am si eu la tara doua pisici si prima a fatat 3 pisici si a doua 5 intre ei e diferenta de doua saptamani problema e ca prima a cam abandonat puii si ei nu mananca inca singurisad dar mananca la a doua pisica impreuna cu pisoii mici si toti opt sug la o singura pisica dar nu cred ca are asa mult lapte...sad ce sa dau la pisica sa manance sa aiba mai mult lapte?

Răspuns Câştigător
| dana_9056 a răspuns:

Ai grija cand vei observa ca pisica oboseste si nu mai poate eu zic sa nu o fortezi si o lasi sa se odihneasca dar sa-i nu-i dai nimic ca medicamentele mai rau fac si la puii de pisica i-a si tu o penseta cumpara niste lapte natural si da le cu penseta. succes! funda?

4 răspunsuri:
| Schoompika a răspuns:

Pai ai 2 solutzii. 1big grinai la pisoi cu biberonul sau 2:ii dai pisicii lapte, mancare de pisici, carnitza sau ce ii place ei sa manance si asa va avea mai mult lapte.(Si eu am gasit tot asa 5 pisoiasi care sugeau de la o singura pisica, dar 3 dintre ei nu erau ai ei, eu le-am dat cu biberonul pana cei 3 au crescut mari)

| Ellutza98 a răspuns:

Sall! Nu cred ca trebuie. sa manance ceva anume. Orice.Cel mai sigur intreaba la PetShop.

| DJMaryus a răspuns:

Poti sa le dai la misoii cu bibironul stiu eu sau dai si la pisica lapte

| roxanikmititika a răspuns:

Da-le uh lapte cu biberonu sau dai foarte mult la pisica sa manance