| Crisluc a întrebat:

Pisica mea are lăbuță umflata și după mai multe injecții de antiinflamatorii îi mai rău, nu o mai poate pune deloc jos.Am făcut radiografie și zice că nu are nimic, dar are lăbuță plina de apa. Și nu știe de la ce.

5 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

S-a facut radiografie la labuta ei?

Cred ca trebuie schimbat veterinarul... Uneori si medicii gresesc sau nu stiu problema si trebuie sa cautat alt medic.

Spune-mi din ce localitate esti ca sa ma pot interesa pentru tine de un medic bun!

| Crisluc explică (pentru Sophieka):

Am făcut normal. De cate ori îi dă antiinflamator i se umfla mai rău. Îs la al 3 veterinar. Îs din Oradea.

| Sophieka a răspuns (pentru Crisluc):

Atunci opriti tratamentul si o sa ma interesez.

Am sa ma interesez repede pentru Oradea si imprejurimi.

| Sophieka a răspuns (pentru Crisluc):

Nu stiu unde a fost dusa pisicuta, nu sunt din Oradea dar am primit urmatoarele recomandari:
1 ) - https://www.facebook.com/proveterinaria/
2 ) - Petshealth str Nojoridulul( cartier Grigorescu )
3 ) - Dr Orsolya Torok sau Benyovszki Sandor in Episcopia

Eu mi-am dus anul trecut animalutul in Ungaria, fiindca nu am gasit rezolvare rapida aici in tara... Si nu m-a costat mai mult.

Am fost contactata de dr Dalea Ioana care a spus ca ai fost cu pisica la ea dar nu vreti sa mergeti la ortoped cu ea, cum vi s-a recomandat.

| Sophieka a răspuns:

Sa va dati mai mult interesul pentru pisica si sa o faceti bine...Sau daca nu o mai vreti...Am sa o postez pe net pentru adoptie, ca nu are rost sa o chinuiti.