| Deea3568 a întrebat:

Salutaree! Pisica mea merge schioapa si un pic umflata,nu poate sa calce cu acea labuta,inainte sa ma duc la medicul veterinar, as dori niste sfaturi sau, sa stiu cat de grav este?

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

E foarte grav! Poate avea piciorul rupt. Dar mai este si umflata. De la ce?

| Iote a răspuns (pentru Iote):

@Sketch2 daca mi-ai dat "nefolositor", motiveaza de ce. Sau da-i un raspuns mai bun.
Asta, in varianta in care nu esti si @Tbx_Deea_1998 si nu vrei sa-ti duci mata la medic, incercand sa o vindeci "cu timpul". Iar daca se intampla ceva grav, dai vina pe sfaturile celor de pe TPU.