| lu2211 a întrebat:

Știe cineva dacă se poate da o copie după o radiografie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O ai deja sau urmeză să o faci?

| lu2211 explică (pentru sierra1):

As vrea alta

| lu2211 explică (pentru sierra1):

An făcut-o, dar vreau sa am două

| sierra1 a răspuns (pentru lu2211):

și nu ți-a trimis pe email fișierul așa cum spune colega de mai sus?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se poate doar dacă ceri să o facă pe loc, atunci când se face. Mai nou se livrează un material pe dischetă și atunci poți să faci copii.

| mi25 a răspuns (pentru sadrian46):

Are dreptate gabicoo. Si mai este ceva: pentru a fi citit CD-ul trebuie sa ai acces la el. Medicul meu de familie mi-a spus ca nu poate sa o citeasca, doar specialistul poate.

| gabicoo a răspuns:

Majoritatea radiografiilor sunt realizate digital! Pot fi trimise pe email!

| gabicoo a răspuns:

@sadrian! Ești din altă epocă! De mult nu se mai utilizează discheta!