| Adella05 a întrebat:

Pisica mea cand intra in litiera desii ii pun mult nisip tot se uda pe labute

o sterg dupa aia cu servtele umede dar dupa aia se spala si ea si isi da cu limba unde am sters`o cu servetele.nu imi dati raspunsuri ceva de genul 'nu o mai sterge pentru ca se spala ea singura'. pentru ca, chiar daca se spala ea ii miros labutele urat.cu ce sa o sterg?

am citit in revista dog magazin ca sunt servetele umede pentru pisici si caini dar nu gasesc la niciun petshop.cu ce sa o sterg? adica cu ceva sa nu aiba nimic daca isi da cu limba dupa aia. dau fundita.

Răspuns Câştigător
| sufletzel a răspuns:

Incearca sa o stergi cu o laveta umeda pana rezolvi problema servetelelor speciale. Sau baga-i labutzele intr-un lighean micut si spal-o acolo si cu sapun. Sau direct la chiuveta sau cu dusul doar pe talpi, daca sta. Daca o clatesti bine, nu va problema. Ideal ar fi sa stea, si ca sa reusesti asta vorbeste-i bland.
Alta idee mai buna nu am, dar sper sa te ajute astea macar putin.winking

1 răspuns:
| iuliana_5977 a răspuns:

Ai cautat si pe internet aceste servetele, daca gasesti, fa comanda si ti le aduce acasa.