| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am o pisica la apartament iar ori de câte ori își face nevoile la lighean(litieră) intră în celelalte camere și o parte din mizeria de la cutie este încă pe lăbuțe. Îmi este frică să nu facă mizerie și să nu-mi îmbolnăvească familia. Cum ce pot spăla lăbuțele pisicii?! Sau ce altă metodă există ca să rezolv problema asta? Fundiță!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce nisip folosesti?

Iti recomand moony cat la 11 lei, te tine destul de mult, mirose bine si nu se lipeste pe labute.