| Gdeni a întrebat:

Pisica mea e cm idioate. toata noatea se urca pe peste tot prin mobila. nu stiu ce are parca nu-i sanatoasa. ce are? straight face

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
35 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o pisicuță tare jucăușă, nu uita că este un animal de noapte, ziua ea mai mult doarme!
Pa, pa.

| Cronki a răspuns:

Du'o la medic! rolling on the floor La psihiatru! big grin

| Gdeni explică (pentru Cronki):

Inca un raspuns inteligent laughing i-am deschis geamu poatese mai racoreste laughing

| florentina_9904 a răspuns:

Face si spume albe la gura? daca nu doar are multa energie

| Gdeni explică (pentru florentina_9904):

Cred ca are multa energie. ziua doarme ca vaca si noaptea se arunca si dupa sifonier. ma mai trezes eu noaptea si ma uit sa vad ce face. ea ma asepta p birou, cand vede ca mm ridicat sare pe mine laughing mai e si neagra (ma raumatizat) dar ziua o iubescwinking

| MadalinG99 a răspuns (pentru Gdeni):

Asa face si al meu dal pe afara

| Gdeni explică (pentru MadalinG99):

Cum so dau ara?straight face straight face e fataaa
nu vreau sa ma trezesc cu 7 pisoi la fel de nebuni k ea

| florentina_9904 a răspuns:

Parca vezi ca intr-o dimineata o fasesti in frigider mancand ar fi culmealaughing) sau sa o vezi ca trage apa la toaleta

| Gdeni explică (pentru florentina_9904):

Iaa pai mi-am pus si eu pachetel pentru la scoala intro dimineata si la mbagat in geanta laughing crede-ma ca pisica era juma bagata in geanta rolling on the floor lingea senvisu rolling on the floor
aia cu trasu apei ar fi culmea... nu o las, poate pica in wc si ramane traumatizata laughing

| AtateaConditii a răspuns:

E activa noaptea sau vrea sa iasa afara. Al meu mereu miauna noaptea si nu pot sa dorm dar nu il las afara ca umbla dupa curve si se bate cu motanii.

| mola a răspuns:

Poate se plictiseste in apartament / casa.

| MadalinG99 a răspuns:

E in calduri

| Gdeni explică:

Ce e meth?straight face

| Marius151 a răspuns:

Nu ma mir, asa stapan asa pisica. Mai treci pe la orele de limba romana!

| Gdeni explică (pentru Marius151):

Aham, se vede ca mai sunt si persoane care nu stiu sa aprecieze esenta raspunsului. tu te uiti numai dupa virgule si alte chestii
stiu unde am gresit. doar k nu mi-am anintit cum se scrie sandwich si mi-a fost lene sa caut, asta nu iti da dreptu sa ma crititi. nici macar nu m-ai ajutat cu un raspuns la intrebare

| Marius151 a răspuns (pentru Gdeni):

Serios, citeste ce ai scris mai sus, dati doua palme si pune mana pe o carte.

| Gdeni explică (pentru Marius151):

Bine k esti u desteptept!
lasa-ma asa pe mine, ma descurc singura! supravietuiesc.
hai jet

| DaNcIuGoL a răspuns (pentru Marius151):

Stiu ca nu ar trebui sa ma bag dar frate tu stii cat de mult urasc persoanele ca tine? si nu cred ca sunt singurul

| Gdeni explică (pentru Marius151):

Ba da si care-i gara ta aicea? vrei sa raspunzi bine, nu iarasi bine. ma scutesti pe mine de onoarea sa cunoasc persoane asa culte ca tine.

| Gdeni explică (pentru DaNcIuGoL):

Mersi! se crede prea destept. k el nu o fi gresit vreodata ceva cand sa grbit sau nu a apasat niciodata din greseala pe alata tasta. nu imi permit sa il injur pe siteul asta...

| Cronki a răspuns (pentru DaNcIuGoL):

E o boala la romani cu FRATE, PRIETENAS? Acum ori esti pocait ori cocalar din doua una tot e, ..nu asa FRATE-ML-u?

| Gdeni explică (pentru Cronki):

Ai grija cum scrii sa nu se ia marius 151 de tine rolling on the floor
FRATE-MIU-le

| Marius151 a răspuns (pentru DaNcIuGoL):

Nu-mi spune tu mie frate daca nu ma cunosti, si stai linistit, nici noi cei care nu suntem fani manele nu te suferim. Acum lasa TPU in pace si baga un search pe youtube la o manea sa te mai calmezi.

| Gdeni explică (pentru Marius151):

Da iesi dreaku ma si nu mai raspunde aici. nai somn culca-te!
am zis de la inceput ca nu vreau sa te jignesc pe siteul asta, nu ma mai provoca.

| DaNcIuGoL a răspuns (pentru Marius151):

Inafara de cei ca tine nu mai sufara manelele laughing) da as asulta o zi intreaga manele daca as avea ocazia sa bat pe vree unu ca tine happy

| DaNcIuGoL a răspuns (pentru Gdeni):

Nu neaparat ca nu apesi pe tasta corecta sau cv... da nu o sta tu si oricine altcineva sa scrie corect. ce suntem la teza la romana... straight face

| Gdeni explică (pentru DaNcIuGoL):

Eh asa o fi, dar am ditamai unghiile si ma straduiesc sa nu apas 2 tasete de odata

| adelina0101123 a răspuns:

Nu este idioata... cum ai zis tu..chiar acum ai jignit-o! Este foarte energica + jucausa.

| Gdeni explică (pentru adelina0101123):

Totusi e prea jucausa! nu fac fata

| radomire a răspuns:

Se sperie de incultura ta

| scumpete111 a răspuns:

Posibil pisica ta e energica sau nebunatica ca si a mea:d deschide-i geamul sau dai ceva sa manice sau duo la o consultatie medicala ca exemplu la psihiatrubig grinbig grinbig grin