| ItachiUchiha a întrebat:

Pisica mea nu vrea boabe pentru pisici. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Incearca sa-i dai altceva de mancare... Uite citeste aici http://www.whiskas.ro/......+corect%3F

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Incearca cu mancare umeda in care amesteci si boabe. Da-i seara sa manance.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Pai incearca cu mancare obisnuita (supa,cu carnita) sau orice fel de mancare gatita, eventual poti sa ii dai si mezeluri, nu cred ca ar refuza laughing si nu o mai indopa toata ziulica cu mancare ...las-o ca mananca ea cand ii este foame.Ce sa zic, ai o pisicuta mofturoasa happy

| pinguuina a răspuns:

Nu-i da de mancare toata ziua, si ai sa vezi cum merge fuguta la ele cand ii este foame. Stiu ca nu'i o metoda foarte buna, insa doar asa o poti obisnui daca intr'adevar asta vrei