| Ilie_Ilie_1999 a întrebat:

Pisica mea statea linistita si brusc se ridica pe doua labute si cade pe spate si mieuna, ma duc sa vad ce are si tremura foarte tare apoi cade ca paralizata si ii curgea sange din nas... acum respira mai calm dar nu este jucausa fata de cum era... respira ca si cum ar avea ceva in nasuc poate e sange, dar ce pot sa ii fac sau ce are? Statea la umbra si nu era asa cald unde statea dar nu exclud varianta asta, ce pot sa ii fac?

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Du-o la medic... nu am mai auzit de sangerari nazale la pisici... vezi sa nu aiba capusa.