| Joanna2000 a întrebat:

Pisica mea zace de 10 zile. Mananca dar, pare slabita, doarme in continuu, si e foarte suparata si trista... Cred ca este bolnava dar nu stiu ce boala ar putea avea. Este tinuta in casa, hranita, nu ii lipseste nimic. Stiti ce ar putea avea si eventual ce as putea sa ii fac ca poate nu o mai duc la veterinar. Nu e batrana are 1 an jumatate (in februarie face 2) si e baiat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi cu el la veterinat, apatia nu e un semn ok mai ales acum cand caldura s-a mai domolit si ar trebui sa fie mai energici.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Noi nici atat nu stim ce poate avea.
tocmai asta e problema, ca nu il duci la veterinar.
tu stai 10 zile daca te simti rau fara sa mergi la medic?