| Calin_Alexandru_1992 a întrebat:

Poate sa mă ajute și pe mine cu ceva? Sunt din Pitești și îmi doresc foarte mult un golden retriever pui. Însă părinții mei nu își permit. Are cineva un puiuț pe care vrea sa îl dea gratis?
Promit ca o sa am mare grija de el.

2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

In ce sens nu isi permit? Un caine este foarte greu de intretinut. E un animal costisitor. Crezi ca il iei, dai 10 lei pe zgarda, 15 pe lesa si eventual resturile de la masa ca hrana si gata?
In special cu cat e mai mare cu atat e mai costisitor. Mai ales un Golden. daca parintii tai nu au bani sa-l cumpere, crezi ca o sa aiba milioane pentru vaccinuri? Pentru mancare? Nu cred ca ai habar cat de mult poate sa te coste un caine. Vorbim de milioane bune pe luna!

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Golden Retriever, pui, sanatos? Nu gasesti happy Pe gratis niciodataaa sad Sorry. Daca nu-ti permiti i-ati ceva mai ieftin.