| king5151 a întrebat:

Poate sa raceasca un motan mai mic? Pentru ca de vreo 2 zile nu mai are chef de nimic, sta doar intr-un loc si nici nu prea mananca. S-a intamplat chestia asta exact a doua zi de cand a ramas fara mama, nu stiu daca are treaba dar mi se pare ciudat, daca ar fi avut legatura cu mama lui de ce ceilalti, (fratii lui) au chef de joaca etc. Nu stiu ce sa ii fac

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Poate e mai slabut si lipsa laptelui matern il afecteaza. Poate nu-i cade bine mancarea pe care i-o dai. Poate...
Du-l la veterinar daca poti. Si da-i numai lapte pana il vede.