| anonim_4396 a întrebat:

Porcusorii de guineea fac baie?

6 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Da. dar odata pe an.si sa nul speli in cada, chiuveta etc... exista cadite speciale se gasesc la petshopuri si ii cumperi una dinaia o umplii cu apa si o pui in cusca lui.si se va balacii singurwinking.

| Vizitiul a răspuns:

Ei nu fac baie. Li se face baie, e o diferenta! Se recomanda o baita de doua ori pe an.

| duduloi a răspuns:

Eu il frec un pic cu un burete umed happy o data la 4-5 luni

| JustLauren a răspuns:

Eu i fac dus pentru blanutza... dar o data la 6 luni...
ca nu e bine pentru ei sai faci baie des

... apropo ai porcusor de guineea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un porcushor de guineea si am inteles ca o prietena de-a mea ii face baie in cada si innoata...este adevarat? se intampla ceva daca incerc? se ineaca? multsam