| greenakaweed a întrebat:

Prietenul meu are majoratul zilele astea si vreau sa-i fac mai multe surprize in genul filmuletelor cu poze de cand era mic pana in prezent, momente din astea unice. Doar ca am ramas fara idei... Ma puteti ajuta cu sugestii? Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pai cel mai bine faci cum ai zis tu ii faci un filmulet pe net cu poze cu el cand era mic, apoi cu voi cand va distrati si alte chestii... ce mare lucru

| greenakaweed explică (pentru OnuOnulică):

Am zis in genul acela...filmuletele sunt facute deja. Eu am intrebat pentru alte surprize de genul acestahappy Dar multumesc frumoshappy

| KatyyLWA a răspuns:

Nu stiu cum se numeste si nici nu sunt sigura daca e asa, dar totusi iti zic. E un fel de lemn(cred) cu o rama. Pun pariu ca gasesti unde sa faci asta... Pe el lipesti poze, diferite lucruri cum ar fi poze cu un citat/actor/cantaret etc preferat. Faci asta pana ce acel "tablou" e plin. Am vazut asta prin filme si parea destul de dragut. Uite o poza: http://www.google.com/......tp?/imgres