| greenakaweed a întrebat:

Prietenul meu are majoratul zilele astea si vreau sa-i fac mai multe surprize in genul filmuletelor cu poze de cand era mic pana in prezent, momente din astea unice. Doar ca am ramas fara idei... Ma puteti ajuta cu sugestii? Multumesc!

1 răspuns:
| kagome17 a răspuns:

Scuze ca raspund asa tarziu.
daca nu iai facut inca pozele ai putea sa faci in power point poze cu animati, poti sa le modifici putin si in phothoscape; poti pune si o melodie pe fundal... daca faci asta va iesi sigur ca un filmulet frumos