| greenakaweed a întrebat:

Prietenul meu are majoratul zilele astea si vreau sa-i fac mai multe surprize in genul filmuletelor cu poze de cand era mic pana in prezent, momente din astea unice. Doar ca am ramas fara idei... Ma puteti ajuta cu sugestii? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| deny2002 a răspuns:

Eu zis sa nu-i arati filmulete cu el cand era mic tot daca e unic, deoarece uni copii pot rade de el. Poti sa-l ajuti cu hainele, sau sa-i iei un costum. Poti sa-i dai CD cu muzica ca-sa asculte la majorat sau sa-i iei ceva ce si-a dorit. Daca chiar vrea fimulete cand era mic ok poti sa-i dai.

| greenakaweed explică (pentru deny2002):

Toata lumea care vine la majorat il stie de cand era in fasalaughing Asa ca n-o sa rada nimeni de elhappy Mersi de sfatlaughing