| RappMusicc a întrebat:

RASPUNS URGENT! Hei TPU, acum 3 luni mi-am cumparat un Bichon Havanez si luni am auzit-o scherlaind. M-am uitat la pernuta si nu avea nimic dar de luni schiopateaza si nu stiu ce sa ii fac. Am masat-o acolo si nu are nimic doar ca undeva in lateral o doare. Si v-am spus nu stiu ce sa ii fac. Ma puteti ajuta?

8 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Salut! probabil a fost muşcată de un alt animal.de obicei, muşcăturile mai,, mici"nu prea se observă. trebuie să o duci repede la un cabinet medical!
Baftă!

| NoNameJunior a răspuns (pentru NoNameJunior):

*veterniar
scuzerolling on the floor)rolling on the floor) ma gândeam la cabinetul medicallaughing)

| RappMusicc explică:

Va multumesc dar am fost si a zis ca poate sa ii fac antibiotic dar azi i-a facut vaccinul ..Si a zis ca ii trece ..Multumesc tuturor

| ILovemathhhh a răspuns:

Uita-te foarte bine in acel loc, poate i-a intrat o Aschie in picior, un ciob sau ceva de genul, d-ala minuscul. sper ca ti-am fost de ajutor.

| Hanabi a răspuns:

Buna! Du-te cu ea la un cabinet veterinar, cat mai repede! Chiar daca tu nu detectezi nimic in neregula la palparea sau chiar daca te duci pana la medic si-ti spune ca a fost o alarma falsa. Altfel nu-ti poti ajuta pet-ul.

| RappMusicc explică (pentru Hanabi):

Va multumesc dar am fost si a zis ca poate sa ii fac antibiotic dar azi i-a facut vaccinul ..Si a zis ca ii trece ..Ms

| sweetygirl92 a răspuns:

Du-o rapid la medic! Mi s-a intamplat cu pisica mea.Initial am crezut ca si-a rupt piciorul dar apoi, dupa ce am dus-o la veterinar s-a dovedit ca era doar o lovitura. Multa bafta!

| AlaRau666 a răspuns:

Poate a mustato vriu sarpe ceva duo su u la veterinar