| anonim_4396 a întrebat:

REFERENDUM pe TPU. PRO sau CONTRA eutanasierii maidanezilor?

8 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Pro.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este al 10000000 subiect deschis pe această temă. Să nu se rezolve neapărat cu eutanasierea, se mai pot găsi soluții.

| Northern a răspuns:

De ce abia acum suntem atat de preocupati de subiectul asta? Trebuia sa se intample ceva ca sa ''actionam''?

| LysaLysa a răspuns (pentru Northern):

Se pare ca in Romania, da happy. DIN PACATE... Si oricum nu se va actiona in niciun fel. De asta sa fiti siguri.winking

| Anonim0100 a răspuns:

PRO, fara nici-o remuşcare.

| Dragonfly6 a răspuns:

Pro.

| westie21 a răspuns:

Contra! nu ar trebui sa ne cheltuiasca banii nostri pentru a lua o decizie care tine de ei!

| ToraToraTora a răspuns:

Contra