| anonim_4396 a întrebat:

REFORMULEZ : (laughing) Cat trebuie sa stai afara cu un bishon maltez pe zi?

Răspuns Câştigător
| ydaa a răspuns:

Pai eu am bishon maltez si ies cu el afara aproape toata ziua e ft fericit si nu pateste nimic in afara sa se murdareasca si sa se dea mare zmeu la caini mai mari dc ar fi o problema sa stea afara? daca e mik invatal de acum sa stea sase obisnuiasca cu lumea dar nu-l lasa sa doarma afara si fai analizele din 2 in 2 luni

3 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Un bishon maltez are nevoie de atentie si dragoste. Indicat e sa iesi cu el de 3-4 ori pe zi. Obligatoriu este sa iesi dimineata si seara, in restul zilei, trebuie sa mai iesi o data sau de 2 ori, pentru a isi "aerisi creierii"laughing. deci cam de 3-4 ori pe zihappy. Sper ca te-am ajutat. Bye! Funda?batting eyelashesbig grin

| qtheodora a răspuns:

De cate ori ii trebuie lui.

| qtheodora a răspuns:

De cam 2-3 ori pe zi a cate 15-30 min