| cosmin3confuz a întrebat:

Care sunt rasele de caini de talie mica? Pun aceasta intrebare deoarece vreau sa imi cumpar un caine care sa poate sta cu mine intr-un apartament. Vreau doar cei de rasa mica adica atunci cand sunt adulti sa nu depaseasca in inaltime un scaunel etc. Eu stiu doar de bichon havanez ca este foarte mic. in rest, mia cunoasteti, nu vreau sa imi spunetis a caut pe google! Dau funda URGENT!

Răspuns Câştigător
| Dogyyy a răspuns:

Scuze,nu am observat.Pai din cate stiu eu sunt chiuaua, bichon, techel, pechinez, yorkie. Vrei un catel neaparat de rasa? Ai putea...sa adopti un catelus de pe strada...

8 răspunsuri:
| cosmin3confuz explică (pentru Dogyyy):

Ue sti sigura ca ai inteles intrebarea? Pudelul e un caine de talie medie... si ca sa stii nu poate locui decat intr-un apartament cu macar 3camere. tongue

| cosmin3confuz explică (pentru Dogyyy):

Eu ti am zis sa nu dati d pe google, daca aveti iq prea bun si mai stiti voi lasati net ul ca nu totul e bun pe acolo! laughing

| Bianca555 a răspuns (pentru cosmin3confuz):

De fapt exista mai mule marimi de poodeltongueudelul toy (mic)
Pudelul miniature(mediu)
Pudelul standard (mare)
Si ai grija sa nu-ti iei un Bulldog francez, pug, mops, boston terrier sau orice rasa de caine cu butul asa deoarece MAJORITATEA sforeie si nu orice fel de sforait ci unul care te da afara din casa

| cosmin3confuz explică (pentru Dogyyy):

Cei de pe strada cresc maricei sa stii

| Dogyyy a răspuns (pentru cosmin3confuz):

Nu toti.Dar majoritatea da.

| Dogyyy a răspuns (pentru cosmin3confuz):

Scuze,nu am observat.Pai din cate stiu eu sunt chiuaua, bichon, techel, pechinez, yorkie. Vrei un catel neaparat de rasa? Ai putea...sa adopti un catelus de pe strada...

| TCI a răspuns:

Bichon havanez, maltez, etc
Shih Tzu, Westie Terrier, Yorkshire happy