| radcasian a întrebat:

Sal TPU daca adopti un animal de la adapost trebuie sa platesti pentru el dau fundita pentru primul raspuns corect

10 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Toata lumea zice ca il dau gratis.Nu il dau garatis. Daca platesti dai cate 50 de lei si atat, dar iti da un caine sanatos.La mine in oras platesti 60 de lei.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca se adopta un animal de la adapost se plateste, pentru ca acesta este in mod normal vaccinat si castrat. Din informatiile pe care le detin pretul este in jur de doua milioane.

| Balonashee a răspuns:

Nu trebuie sa platesti un sufletel de la adapost ti-l da dratuit dar o sa trebuiasca sa fie siguri ca vei avea grija de sufletuelul acelahappy

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

In principiu nu ar trebui pentru ca tu faci un bine adoptand acel animalut si nu trebuie sa platesti. Un gest foarte frumoswinking Bravohappy

| Pitic a răspuns:

Nu trebuie sa platesti deoarece il adopti nu il cumperi happy
Funda?

| florilaleletrandafiri a răspuns:

Sal nu trebuie sa dai nici un ban de aceea se numeste Centru de adoptie si pana la urma urmei ajuti un sufletel sa aiba o casa!

| TDT a răspuns:

Nu se cer bani pentru adoptii.

| elisarktis a răspuns:

Nu iti garantez de asta se cheama adoptie si nu cumparare

| rebela2011 a răspuns:

1.nu trebuie sa il platesti si 2 prima data iti alegi animalul dorit happy

| JustMe_8048 a răspuns:

Daca il adopti cum sa platesti. ti-l da gratis.ca sa scape de el.