| Alexxxss a întrebat:

Sall de unde pot sa cumpar un ciobanesc german catel sau un hascki da sa nu fie dita mai pretul

8 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Din ce oras esti?

| Alexxxss explică (pentru LaughOutLoud):

JUd Ram Valcea oras dragasani

| Alexxxss explică (pentru LaughOutLoud):

Jud RM Valcea ORas dragasani dar parintii mei sunt plecati in Olanda si stau la bunici in Satul Amarasti

| LaughOutLoud a răspuns (pentru Alexxxss):

Http://www.tocmai.ro/ciobanesc-german-catei-rasa-pura-7591779.html
Sunt 2 milioane ceea ce mi se pare destul de ieftin.
Dar daca totusi ai vrea mai ieftin cauta pe site-uri de genul acesta. Funda?

| Alexxxss explică (pentru LaughOutLoud):

Am gasit 1 euro +transport si zgarda piele deparazitare microcip tot il iau din Germania Berlin

| LaughOutLoud a răspuns (pentru Alexxxss):

Vezi ca e teapa..nu te lasa pacalit ca ai sa regreti.

| Bianca4926 a răspuns:

De la un adapost de animale, acolo e gratis... funda?

| grasuN a răspuns:

Publi24.ro/anunturi/animale/caini/ aicea