| iSaidNo a întrebat:

Sall.deci pisica mea a nascut 2 puisori.(mentionez ca nu sunt de rasa)eu mai am pe langa acestia inca 3 pisici cu tot cu mama lor(a celor 2 pisoi de care am mentionat mai sus)asa deci ma gandeam s-a ii dau spre adoptie cand ii voi invata cu mancare pentru pisici si lapte de vaca.mentionez ca au 2 saptamani. unul e de culoare galben cu dungulite portacalii gen tigru. celalalt este negru cu alb.intrebarea mea este la 2 saptamani pot manca altceva in afara de laptele matern? as vrea s-a ii dau cat mai repede posibil nu ca nu imi plac pisicile dar nu vreau nici ferma ...deci plizz ajutati-ma daca e cineva interesat sa ii adopte m-ar ajuta mult dar sa fie din judetul neamta s-au macar in apropiere.

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Trebuie sa le dea dintisorii si sa invete sa manance ca sa poti sa ii dai, deci trebuie sa fie maricei, dupa ce ii intarca pisica, deci trebuie sa aiba cel putin 2-3 luni.
poti sa postezi pe adoptiipisici.ro