| JustDeath a întrebat:

Sall TPU, am 2 pesti guppy (femela si mascul) si 4 puii de guppy care au 2 zile, pe acestia ai tin intr-un bol, credeti ca ar fi inticat sa le cumpar o pompa cu aer si un filtru sau macar una dintre acestea? si daca da nu credeti ca sar cam inghesui? si inca ceva credeti ca pesti guppy ar putea rezista fara filtru si pompa, iar daca le-as lua un sanitar (pentru curatenie) ar fi de ajuns? SCUZATI PENTRU INTREBARI :p

FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Ar trebui un filtru (care sa intretita "acvariul").
PS: poti sa-i ti si cu parintii in acvariu, sunt sanse sa nu fie mancati happy

2 răspunsuri:
| dupstepbakk a răspuns:

Trebuie sa le cumperi ne aparat am avut si eu pesti guppy si nu le-am cumparat meau murit peste 8 zile

| Danieldanyy1234 a răspuns:

Da,au mare nevoie de filtru si pompa.Altfel,trebuie sa cureti foarte des acvariu