| DenimM a întrebat:

Am o intrebare putin cam lunga, daca sunteti amabil sa ma ajutati...

De 2 ani am o nimfa (fata). La inceput stateam mai mereu pe langa ea, bagam mana in colivie...se suia cat de cat pe degetul meu, apoi incetul cu incetul i-am dat drumul prin casa.

Acum dupa 2 ani o tin in bucatarie cu "clapita" ridicata la colivie, ea stand numai pe colivie sus, iar cand i se face foame intra la loc in colivie, bea, mananca si iese iar.

Mereu cand mananc, ea vine pe masa ca sa ciuguleasca frimituri de paine, sta langa mine...Ideea este ca eu nu pot pune mana pea ea, s-o manga pentru ca ma ciupeste (face rau).

Nu stiu ce sa-i mai fac ca sa o imblanzesc sa stea pe mine, s-o pot mangaia, atinge, desi ea a stat foarte mult timp pe langa mine si famile.

Daca aveti si voi sau sa-mi dati niste informatii..etc as fi foarte recunascator!

Dau si Funda!

2 răspunsuri:
| TheWalker11 a răspuns:

Aoleu da in categorie ai pus intrebarea laughing prima data credeam ca vorbesti cu totul altceva.

| 1stResponder a răspuns:

Ai gresit categoria... GRAV! Se intelege gresit tare laughing