| ghiorghi112 a întrebat:

...am o nedumerire, am 4 pisici 3 femele si un mascul, de cateva zile pisica cea micuta(7 luni) tot umbla cu motanul si se imperecheaza :-s ar trebui sa ii las?

6 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Daca vrei sa ai mostenitori desigur dar oricum nu ai ce sa lefaci decat sa-i castrezi poate pentru ca tot vor gasi un moment de neatentie din partea ta ca sa se imperecheze

| ghiorghi112 explică (pentru thewomaninwhite):

Mda...cam 6-7-8 ore pe zi
cat sunt la scoala

| thewomaninwhite a răspuns (pentru ghiorghi112):

Pai veziwinking

| DunkelheitBu a răspuns:

De la varsta asta?
cam parasuta mititica!
Eu zic ca nu ar trebui sa ii lasi.

| ghiorghi112 explică (pentru DunkelheitBu):

Mda, seamana cu maicasalaughing))

| AlleScumpy a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu ii lasi sa se imperecheze pentru ca femela poate face pana la cinci pui si sunt foarte greu de intretinut...iar nasterea de la o varsta asa frageda poate sa afecteze sanatatea pisicilor...mai bine ai castra motanul.