| ciupa98 a întrebat:

Am doua pisici : mascul si femela. Femele a facut 2 pui sambata trecuta(pentru prima oara)duminica seara motanul a plecat si nici azi nu a venit.DE CE?! Se poate sa se fi suparat?

Răspuns Câştigător
| Deeadewa a răspuns:

Daca stai la curte, motanul probabil cauta alta femela cu care sa se imperecheze. fundita?

1 răspuns:
| NitrowsDwt a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.Motanul meu a plecat noaptea de acasa si a doua sia rupt laba.A mai iesit odata afara si nu s-a mai intors pentru ca a murit. Poate asa s-a intamplat si cu motanul tau.Nu vreau sa te sperii asa mi s-a intamplat mie. Poate ca Deeadewa are dreptate.