| ady123 a întrebat:

Am o pisica care are purici si am luat zgarda antipurici dar pe ambalaj zicea sa nu fie purtata de pisicile sub 12 luni(a mea are 3). Ce se intampla daca o poarta?

Răspuns Câştigător
| CraciunRoby1999 a răspuns:

Nu se va simti bine nu va manca nu vrea bea apa si i va pica blana in magazin gasesti creme anti-purici o dai dupa cap si i vor muri toti purici Funda?

4 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Se poate imbolnavii de la substanta de pe zgarda

| andrei1237 a răspuns:

Nu se va simti bine.

| karsivan a răspuns:

Creme anti purici? nu exista creme exista zgarzi pentru pisicute mici, exista picaturi, pastile si injectii dar creme? pe blana.
Stronghold cat pana in 2.5 kg, Frontline cat, si orice pipeta se poate pune de la 6 saptamani

| Melymonade a răspuns:

Dacă scrie 12 luni, nu ai voie. Nu știu ce se întâmplă, dar nu este bine pentru ea. Există picături anti-purici happy