| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

Am o pisica de 2-3 luni si are purici.De la varsta asta pot sa ii pun zgarda anti purici? Si alta intrebare: daca a lins zgarda anti purici cand nu am fost eu atent ii s-a putea intampla ceva grav?

Răspuns Câştigător
| Ungureanu_Magdalena_1997 a răspuns:

Depinde ce fel de zgarda vrei sa-i pui, sunt unele care nu pot fi folosite daca animalul nu are cel putin 4 luni, insa tu trebuie sa citesti cu atentie ce scrie pe ambalaj, si chiar daca a lins zgarda nu cred ca i se poate intampla nimic rau doar sunt pisici nu au ele 9 vieti happy laughing

| Fsdalajdljaljdvndnlgd explică (pentru Ungureanu_Magdalena_1997):

Am pierdut ambalajullaughing

| Ungureanu_Magdalena_1997 a răspuns (pentru Fsdalajdljaljdvndnlgd):

Eee oricum daca are 3 luni nu va pati nimic,
asa i-am pus si eu pisicii mele si vad ca nu a murit happy big grin