| Busy95 a întrebat:

am un caine amstaff de 7 luni ....Trb sa imi pun la poarta panou cu atentie caine rau laughing

Răspuns Câştigător
| BluishAngel a răspuns:

Ar cam trebui sa pui deoarece cainii de aceasta rasa sunt activi si totodata agresivi, unii mai mult altii mai putin.Ai putea sa il dresezi dar pana atunci pune o placuta cu "Caine rau". Chiar daca cu tine este inofensiv pentru ca esti stapana lui, cu musafirii poate sa devina agresiv.
Deci o mica atentionare ar fi necesarawinking

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vad intrebarea thinking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg ce ajutor vrei de la noi... sa-ti prindem panoul in gard?

| Juleuuss a răspuns:

Doar dacă nu e cuminte.

| Lykan a răspuns:

Eu as zice ca da deoarece are un instinc care nu poate fi oprit

| MotanuJmekerit a răspuns:

Pune acolo ca ii caine periculos va musca de fund scrie asa pe o placutza de metal cu marcherul negru si cu rosu ATENTIE! laughing Bafta

| LiviuuuXD a răspuns:

Și întrebarea?

| PiTbuLuL a răspuns:

Eu zic sa pui nu sti niciodata cum reactioneaza mai ales ca este o rasa periculoasa si eu am un pitbull si un rotwailler si clar am atentie caine rau ca oricum sunt railaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Cuky a răspuns:

Si cu ce ai vrea sa te ajutam?!

| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

E bine sa iti chiar de ai chuaua ca se sperie musafiri nepoftitibig grin

| Pisicutayna a răspuns:

Cu ce te ajutam?