| kegrtteger a întrebat:

Am un peruș de 4 ani se de o zi sau două tot ce face este să doarmă si vine la mine si se ghemuiește pe unde apuca. A mai fost o data bolnav dar nu se ghemuiește lângă mine.
Este răcit sau ce are?

6 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

Da' ce vrei? Sa bage in CS:GO?

| kegrtteger explică (pentru D3I3):

El normal ciripea, zbura se fataia peste tot pe birou si acum nimic...Macar taci daca nu stii cum e sa ai perus

| Alexul99 a răspuns (pentru kegrtteger):

Du-l la veterinar, noi nu putem sa stim ce are. Nu ar trebui sa te coste prea mult.

| D3I3 a răspuns (pentru kegrtteger):

Nu stiu? XD Am avut doi, dar mai am unul. Da-i libertate, lasa-l sa iasa din colivie pentru 1 ora, macar.

| kegrtteger explică (pentru D3I3):

Are deschisă mereu. O închid doar seara

| D3I3 a răspuns (pentru kegrtteger):

Inseamna ca e bolnav. Un control la un veterinar nu ar strica.