| Telephone1 a întrebat:

Sall TPU,eu si mama ne-am hotarat sa am un caine,pana cand la stiri, a zis ca un Rottweiler a omorat sotia si copilul stapanului.Si acum nu mai vrea sa imi ia.I-am explicat ca acea rasa este cea mai periculoasa dar nu intelege...Va rog spunetimi cum as putea-o convinge sa imi ia un Boxer.

Răspuns Câştigător
| BengaMihai a răspuns:

Spune-i ca conteaza modul in care e dresat, iar daca e tratat cu afectiune va da in schimb acelasi lucru. Fundita? laughing

1 răspuns:
| SteelGamingRomania a răspuns:

Daca un caine este dresat ceva de genul:stai jos de nu ai o bata in cap, e logic ca acel caine o sa fie al naibi de periculos. Daca este dresat cu afectiune de mic nu o sa ai nici o problema cu nici un caine