| 3lFiTzU a întrebat:

Intrebarea mea este : cum pot invata germana nu la perfectie dar asa buna cat de cat,nu vreau sa aud : sa te duci la cursuri, vreau ca vacanta asta sa invat germana! engleza o stiu la perfectie.Categoric funda!

Răspuns Câştigător
| unwestie a răspuns:

Http://www.cursuri-online.info/germana/
te rog funda

1 răspuns:
| Mimi58 a răspuns:

Bine ar fi sa ai o ruda care sa te ajute...iar dupa aceea sa fii aatent la ora de limba 2 daca faci sau bine ar mai fi sa iti descarci de pe internet un program foarte folositor care te va ajuta prin mai multe etape.