| idontknow a întrebat:

in afara de limbile straine ma descurc la orice! stiu putin franceza si putin engleza! am stiut la perfectie germana dar cand am intrat la liceu nu am studiat aceasta limba si am inceput sa o uit! intrebarea este urmatoarea:cine este dispus sa imi lase id-ul pentru a comunica in engleza\franceza si de ce nu germana? eu zic ca putem invata mai usor iar limbile straine sunt de viitor!

1 răspuns:
| IepurashRocker a răspuns:

Eu stiu f bine engleza big grin îti las un mesaj cu ID meu. :*