| Zozolika a întrebat:

Sall TPU, mai demult am avut un motanel alb cu negru... de pe strada ( era as il calce masina si pana la urma soferul l-a vazut, l-a luat si mi l-a dat mie) mama uraste animalele ( de ce nu stiu ) si nu vrea animale in casa dar a zis ca daca vreau imi pot tine un animal la mine in camera cum ar fi o pisicuta dar doar la mine in camera si nu in baie bucatarie hol etc pentru ca tata este alergic. Deci ce vreau eu de la voi... vreau si eu o pisicuta nu neaparat de rasa, de pe strada de undeva doar sa fie pui ma puteti ajuta pls?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zozolika explică:

Io din bucuresti crying((((

| addutza a răspuns:

Eu te pot ajuta dar depinde din ce oras esti. am chiar mai multe pisicutze si chiar vroia mama sa le duca in seara asta ca avem prea multe. eu sunt din Ploiesti