| dhvjdt a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un caine(Amstaff, Ciobanesc german sau rottweiler), insa nu sunt decis ce rasa dintre acestea ar fi cea mai potrivita. Stau la curte si spatiul este destul de mare, deci nu vor exista probleme in privinta aceasta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Dorugar a răspuns:

Daca vrei sa ai un caine foarte inteligent, foarte iubitor si atasat de tine, unu care te apara cu pretul vietii lui, atunci ia-ti un Amstaf, si tine-l in casa, rasfata-l, ca nu mai ai probleme cu protectia impotriva hotilor.
Eu am avut mai multe feluri de caini, dar si acuma plang cand imi aduc aminte de Amstaful meu iubit care a murit de batranete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia ciobanesc.

| Bobby711 a răspuns:

Eu asi cumpara amstaff sau ciobanesc totusi daca ar fi sa aleg intre cele 2 asi alege amstaff