| XxKIRAxX a întrebat:

Sallooth looome mi-am luat de curand o bicicleta first bike montana 610 si as vrea sa stiu daca ii pot pune frane pe disc rasp urgent va rog! funda :d

Răspuns Câştigător
| MaryusCobra a răspuns:

DA poti pune frane pe disc! Si varul meu are o bicla d-aia si are si el frane pe disc si pe fata si pe spate... nu ia afectat nimic si si-a pus frane acum 3 saptamani!winking Bafta happy

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Doar daca ai unde sa prinzi discul de frana...si CoBrA tu crezi ca toate bicicletele sunt la fel
'

| MaryusCobra a răspuns:

Ombladon vezi ca si varul meu are aceeasi bicicleta si nu am mentionat ca sunt la fel toate! asa ca "shut up"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma laughing) nu ti pune frane pe disk pentru ca se strica ff repede am avut si eu tot de la frist bike si sau dus in cateva luni...

| seba_1228 a răspuns:

Se poate pune frana pe disck du-te la un service ceva de biciclete si vezi cat costa...winking