| edytzzu11 a întrebat:

As vrea sa merg de la pitesti pana la slobozia de arges pe bicicleta ce ruta credeti ca ar fi mai scurta si as reusi sa fac asta cu un first bike montana 640?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus in stinga scrie: indicatii de orientare. http://maps.google.ro/maps?hl=ro&tab=wl
In prima casuta scrii Pitesti si in a doua, Slobozia, Arges. El iti arata un drum care poate fi modificat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint 69 km, asa indica Google maps. Stii sa-l folosesti? Acolo iti arata ruta.

| edytzzu11 explică (pentru anonim_4396):

Pentru masini eu nu o pot lua pe autostradahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru edytzzu11):

La "indicatii de orientare" ai si optiunea de "mers pe jos", unde arata 50 km. Dar nu cred ca mergi cu bicicleta peste dealuri. Daca tu cunosti locurile, intra in Google maps (harti).

| edytzzu11 explică (pentru anonim_4396):

Unde sunt indicatii de orientare? imi poti da un link te rog?

| anonim_4396 a răspuns (pentru edytzzu11):

Sus in stinga scrie: indicatii de orientare. http://maps.google.ro/maps?hl=ro&tab=wl
In prima casuta scrii Pitesti si in a doua, Slobozia, Arges. El iti arata un drum care poate fi modificat.