| Ohana11 a întrebat:

Salut, 2 zili in urma am luat o broscuta testoasa,este draguta si activa o scot din apa des pentru ca se satura in acvariu si se plimba prin casa. Problema este ca ea nu maninca, am incercat sa-i dau si bucatele de varza dar nu a vrut.
Ma gindesc ca poate este de la ceea ca nu s-a acomodat si se teme inca de mine sau este bolnava?
Ps: mincarea speciala am luat-o de la magazinul de unde am luat acvariu si ma gindesc ca poate de la mincarea ceea poate sai fie rau, dar nu sunt sigura

2 răspunsuri:
| Danyel2002 a răspuns:

Mai așteaptă. Nu s-a acomodat. Dacă nu mănâncă nici mâine, du-o la veterinar.

| Snowa a răspuns:

E stresata, las-o in pace o vreme, apoi incearca sa o hranesti din nou. Daca nu mananca s-ar putea sa fie o problema mai grava.