| cosminbit a întrebat:

Salut, a avut cineva Akita american stie daca se poate imperechea cu un ciobanesc german, daca ii bag in acelasi tarc? Sunt curios daca se impaca intre ei

Răspuns Câştigător
| SuNaM a răspuns:

Am Ciobanesc Belgian. Îți explic puțin comportamentul canin. Cănd femela este în călduri, poate să fie ea cea mai agresiva cățelușa, va accepta orice mascul langa ea. Nu contează mărimea sau tipul, orice mascul va fi primit cu brațele deschise pentru împerechere. Se împacă sigur între ei. Și fără să fie in călduri, faptul că este mascul cu femela ii face sa se împace ok unul cu celălalt. De împerecheat, se pot împerechea orice caini. Metișii o să fie foarte frumoși dintre aceste două rase. Succes. Fii atent la femela când va fi în călduri și cățeii sănătoși smug

1 răspuns:
| ioana748 a răspuns:

Cred ca ar iesi niste metisi frumosi si destepti.