| vladflorin010425 a întrebat:

Salut, acum 4 ore am cumparat o zgarda pisicii mele dupa ce am constatat ca avea 3-4 purici. Vad ca inca se scarpina si am mai zarit vreo doi. Este de vina zgarda sau trebuie sa mai astept cateva zile? pe ea scrie anti purici?€

2 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Fa-i o baie cu sampon special dupa pune-i zgarda sa tina puricii la distanta.

| UnPisic a răspuns:

Zgarda de purici e ca sa ii tina la distanta nu sa ii omoare. Fa-i o baie cu sampon anti purici special, apoi pune-i zgarda.