| Johanna7 a întrebat:

Hey! Tocmai i-am laut psisicii mele zgarda anti-purici. Credeti ca o sa functioneze sau trebuie s-o dau cu o solutie? A mai folosit cineva pentru pisica lui/ei?

Răspuns Câştigător
| cornelmarcu13 a răspuns:

Hey!

Are si pisica mea zgarda anti-purici dar pentru orice evemtualitate cand o speli da-o cu pudra anti purici

4 răspunsuri:
| Nicole1234 a răspuns:

Pai in primul rand depinde cat ai dat pe zgarda.Deoarece,cele ieftine nu sunt eficiente. Daca pisica ta nu iese afara probabil ca va functiona.
Si eu am pisica si cred ca cea mai buna metoda pentru a scapa de purici este sa o duci la veterinar pentru deparazitare externa (este in jur de 20 de lei).

Răspuns utilizator avertizat
| alexandramustatea2013 a răspuns:

Da,decat trebui sa i-o pui!
Si pisi mea e fara purici.

| tudor3435 a răspuns:

O pui la gatul ei dar nu prea strns sa nu o sufoci fara pudra fara nimic doar o pui