| M1sHu a întrebat:

Acum cateva zile am fost la magazinul orange de telefoane din Resita, am vrut sa imi cumpar un Samsung Galaxy Mini si angajatul de acolo a spus ca nu se mai fabrica... sad Sfatuiti-ma ce al telefon android as putea lua dar nu prea scump FUNDA ! winking

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Poti sa iti comanzi de pe internet, merita! Si eu am Samsung Galaxy Mini si l-am luat la un pret f. bun.

| M1sHu explică (pentru anonim_4396):

Da-mi te rog id tau de mess pe mesaj privat

| Ykuzo a răspuns:

Smartphone-ul pe care îl recomand, care la rândul lui, cei de la Germanos l-au recomandat mie este Huawei U8650 Sonic. Am fost nemulţumit pentru că aşa zisa firmă Huawei este chinezească şi ţin să precizez că nu am avut nici o problemă cu el şi merge foarte bine şi în plus este foarte ieftin la câte ştie să facă. Te-aş sfătui să îţi iei unul din următoarele telefoane:
1. Huawei U8650 Sonic
2. LG Optimus One
3. Samsung Galaxy Fit
4. Sonny Ericsson Xperia X8

| M1sHu explică (pentru Ykuzo):

Imi zici si preturile? P.S Eu sunt operator Orange happy

| Ykuzo a răspuns (pentru M1sHu):

1. Huawei U8650 Sonic Preţ între: 480 RON şi 731, 24 RON
2. LG Optimus One Preţ între 569 RON şi 999 RON
3. Samsung Galaxy Fit Preţ între 557, 53 RON şi 834, 26 RON
4. Sony Ericsson Xperia X8 Preţ între 499 RON şi 908 RON

| CristiUcV a răspuns:

Orice telefon din seria galaxy